UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Obóz letni – Ustka 2018

Styczeń 19, 2018 Aktualności 0

Zgrupowanie letnie UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Miejsce : Ustka

Termin : 15-25 sierpnia 2018.

Transport : do ustalenia (PKP, autokar)

Koszt całkowity : ok. 1100 -1200 zł

W cenie: transport, wyżywienie, zakwaterowanie, dodatkowe ubezpieczenie, profesjonalna kadra, wynajem hali treningowej, koszulka okolicznościowa.

Dodatkowo: w tym samym terminie możliwość gier z klubami z Sulechowa, Żar, Kalisza.

Zakwaterowanie :

Gimnazjum w Ustce ul. Wróblewskiego 7. Obiekt znajduje się 400 m od hali i 700 m od morza. Zakwaterowanie w salach lekcyjnych 8 – 10 osobowych, a opiekunowie w pokojach dwuosobowych – na wyposażeniu tapczaniki, szafki nocne, szafy i regały. Łazienki wspólne. Teren przyszkolny duży, jest możliwość korzystania z boisk szkolnych ze sztuczną nawierzchnią. Wyżywienie w stołówce szkolnej – 3 posiłki + podwieczorek – śniadania i kolacje w formie bufetu, a obiady porcjowane. Obiekt znajduje się blisko centrum miasta. W szkole jest mała sala gimnastyczna, z której korzysta się bez dodatkowych opłat. Trenujemy na dużej hali 3 sektory + siłownia  na ul. Bursztynowej. Na plaży rozstawione na stałe boisko do siatkówki.

 

Zaliczkę na obóz wpłacamy na konto klubu UKS TRZYNA-STKA ZIELONA GÓRA :  23-1090-1636-0000-0000-6200-7684 z dopiskiem imię nazwisko zgrupowanie Ustka.

Wpłacamy: zaliczkę w kwocie 400zł za zakwaterowanie i wyżywienie.  (można wpłacać na raty lub jednorazowo). Pierwszą ratę wpłacamy w miesiącu lutym w celu  potwierdzenie udziału w zgrupowaniu. Po zakończonych rozgrywkach klubowych odbędzie się spotkanie trenerów z rodzicami.  Na wszystkie pytania odpowiedzi udziela trenerzy: Jarosław Łukaszkiewicz, Tomasz Paluch, Wiktor Zasowski, Andrzej Cyrankowski i Zbigniew Zarzeczny.