UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Wygrana w ZALPS z Multidentalem

Październik 12, 2018 Aktualności 0

Po dobrym meczu siatkarze UKS ,,Trzyna-stka” odnieśli pierwsze, zasłużone zwycięstwo 2:1 nad bardzo solidnym zespołem ,,Centrum Stomatologiczne Multidental” w ZALPS. Każdy set był inny, w pierwszym była kontrola młodych zawodników z UKS. W drugim role się odwróciły i losy meczu zdominowali doświadczeni gracze gości. Natomiast za 3 set trzeba pochwalić młodzież z UKS, gdyż walczyła dzielnie do końca i dzięki solidnej postawie na zagrywce kapitana Kacpra Stawiarskiego wyciągnęliśmy z wyniku 16:20 na 25:21. Na pochwałę zasłużył też bardzo skuteczny w ataku Paczkowski Kuba. Chcemy więcej zwycięstw i będziemy robić kolejne niespodzianki – tak po meczu wszyscy chłopcy skwitowali swoje dalsze plany co do udziału w Lidze Amatorskiej.

Skład: Paczkowski Kuba, Taberski Michał, Stawiarski Kacper, Weymann Łukasz, Tykfer Mateusz, Jaroni Michał, libero-Sierpiński Oskar i Kindzierski Dawid oraz Wasita Michał, Wodarski Juliusz, Małysa Dominik, Gulczyński Igor.