UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Gubin pokonany

Listopad 5, 2018 Aktualności 0

Mecz wygrany 3:1 z ,,Volleyem I” Gubin, więc właściwie nie powinniśmy narzekać. A jednak Trener zielonogórskich kadetów Dobek Krzysztof nie był do końca zadowolony z powodu straconego seta. W wygranych setach mieliśmy ogromną przewagę, wygrywając sety do: 18, 15, 11 a jednak zdarzył nam się ponownie bardzo słaby set, na szczęście tylko jeden, przegrany do 24. I to martwi na razie Trenera, że jeszcze nie potrafimy utrzymać wysokiego poziomu gry przez cały mecz. Mamy nad czym pracować, ale mimo to jesteśmy dobrej myśli, że ta gra kadetów UKS ,,Trzyna-stka” będzie szła w dobrym kierunku i będziemy się pięli w górę tabeli, nie zaliczając jakichś głupich wpadek i słabych momentów w grze. Na pewno też w meczu z Gubinem wreszcie zafunkcjonowała gra środkiem i w miarę stabilne przyjęcie. Mamy jeszcze duże rezerwy w zagrywce i będziemy ciężko pracować, aby efekt końcowy jaki sobie założyliśmy, czyli zamieszanie w Finale Województwa został osiągnięty.