UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

I Turniej Minisiatkówki „Zostań Mistrzem” za nami

Kwiecień 29, 2017 Aktualności 0

W ostatni dzień przed majówką w hali ZSOiS przy ul. Wazów odbył się Turniej Minisiatkówki „Zostań Mistrzem”, w którym rywalizowały ze sobą ponad 42 dziewczynki z 7 zielonogórskich szkół podstawowych. Małe siatkarki rozegrały wspólnie 54 mecze. Podczas turnieju gościliśmy m.in. Panią Dyrektor ZSOiS – dr Beatę Joksz-Skibińską, Panią Wicedyrektor d/s SP 10 – Annę Hemrol, Prezesa LZPS – Tomasza Palucha, Prezesa UKS Trzyna-stka – Zbigniewa Zarzecznego oraz Senatora RP – Waldemara Sługockiego. Wszystkie uczestniczki otrzymały medale, a najlepsze zespoły okazałe puchary.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 10 I
2. Szkoła Podstawowa nr 1
3. Szkoła Podstawowa nr 8
4. Szkoła Podstawowa nr 22 II
5. Szkoła Podstawowa nr 10 II
6. Szkoła Podstawowa nr  7
7. Zespół Edukacyjny nr 4 II
8. Szkoła Podstawowa nr 10 III
9. Szkoła Podstawowa nr 22 I
10. Szkoła Podstawowa nr 10 IV
11. Zespół Edukacyjny nr 25 I
12. Zespół Edukacyjny nr 25 II
13. Zespół Edukacyjny nr 4 I
14. Zespół Edukacyjny nr 25 III

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *