UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Kadeci grali w Poznaniu

Październik 10, 2018 Aktualności 0

 

2 października siatkarze UKS ,,Trzyna-stka” brali udział w Turnieju towarzyskim Enea Cup w Poznaniu. W ocenie Trenera Dobka Krzysztofa wypadliśmy dobrze, na miarę na razie Naszych możliwości. W pierwszym meczu podjęliśmy walkę z utytułowanym zespołem ,,Chemika” Bydgoszcz przegrywając 1:3 (-14, 19, -26, -13). Drugi i trzeci set były zacięte, a pierwszy i czwarty pod dyktando siatkarzy z Bydgoszczy. Drugi mecz zielonogórzanie wygrali z gospodarzami z ,,Energetyka” Poznań 3:1 (-20, 20, 23, 21). A w trzecim meczu Bydgoszcz wygrała 3:0 z Poznaniem.

Powoli zbliżają się rozgrywki wojewódzkie kadetów i gra w Turnieju w Poznaniu była jednym z elementów przygotowań do zbliżającego się sezonu. Już 19 październiaka zaczynamy meczem z UKS Set Gorzów Wlkp. na Hali na ul.Szafrana 6 o godzinie 16:30.