UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Kadeci trenują w Zielonej Górze

Sierpień 28, 2018 Aktualności 0

 

Od 20 sierpnia siatkarze UKS ,,Trzyna-stka” ciężko trenują na Zgrupowaniu w Zielonej Górze. Mamy dwa razy dziennie ponad dwu godzinne treningi na hali, siłowni i w terenie. Trenerzy Dobek Krzysztof i Zasowski Wiktor zadbali także o odnowę biologiczną. Zajęcia są bardzo zróżnicowane. W pierwszej części Obozu pracowaliśmy przede wszystkim nad techniką użytkową, a od soboty 25 sierpnia zaczynamy wchodzić w większe obciążenia i ćwiczenia nad zgraniem zespołu oraz taktykę.

Praktycznie w kategorii Kadetów Trener Dobek Krzysztof stworzył nowy Team, ale jak mówi chłopcy bardzo szybko się docierają i zaczynają tworzyć coraz bardziej zgraną ekipę. Mamy nadzieję, że ciężka praca i wylane hektolitry potu na zgrupowaniu przyniosą efekty. Wiadomo, że czeka Nas jeszcze wiele pracy, ale cele wyznaczamy sobie wysokie. Chcielibyśmy osiągnąć jak najlepszy wynik w rozgrywkach wojewódzkich (Mistrz Województwa LUBUSKIEGO), a później powalczyć na poziomie ogólnopolskim.

Już na początku września Kadeci UKS ,,Trzyna-stka” będą gospodarzami Turnieju Winobraniowego (8-9.09.2018r.) o Puchar Dyrektora ZSOiS i będzie to ich pierwszy sprawdzian formy. Zapraszamy serdecznie.