UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Kolejny punkt w ZALPS

Listopad 8, 2018 Aktualności 0

 

7 listopada zawodnicy UKS ,,Trzyna-stka” Zielona Góra rozegrali mecz 5-tej kolejki Amatorskiej Ligi ZALPS. Trener Dobek Krzysztof standardowo potraktował mecz szkoleniowo i ćwiczył jeden z elementów technicznych oraz dał pograć, po pierwszym wygranym secie do 18-tu wszystkim młodym zawodnikom UKS-u. Przegraliśmy z zespołem ,,Senip” 1:2 ale za pierwsze dwa sety Kadeci dostali pochwałę za dobrą grę. W drugim, bardzo zaciętym secie przegraliśmy na przewagi do 24. Natomiast już w 3 secie zmiennicy nie unieśli naporu bardziej doświadczonych zawodników ,,Senipu” i przegrali do 18-tu.

Mimo to trzeba pochwalić chłopaków za grę zagrywką i solidne przyjęcie przez dwa sety. Taki poligon doświadczalny z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami drużyn przeciwnych na pewno będzie w przyszłości procentował. 

Co środa gramy w Hali przy ulicy Wyspiańskiego 21 o godzinie 19:30. Serdecznie zapraszamy kibiców.