UKS Trzyna-stka Zielona Góra

Oficjalna strona klubu

Zwycięstwo juniorów w Szprotawie

Październik 1, 2017 Aktualności 0

W 2. kolejce Lubuskiej Ligi Juniorów nasza drużyna pod okiem trenera Wiktora Zasowskiego pokonała na wyjeździe ekipę UKS Jedynki Szprotawa 3:0. Przez dwa pierwsze sety kontrolowaliśmy przebieg meczu, zaś w ostatniej, trzeciej partii na początku gospodarze nakręceni przez trenera Krulikowskiego toczyli z nami wyrównaną walkę, uciekając w pewnym momencie na kilka punktów. W porę pojawiła się skuteczna zagrywka i wygraliśmy do 19.

UKS Jedynka Szprotawa – UKS Trzyna-stka Zielona Góra 0:3 (14:25,12:25,19:25)
Jedynka: Tomaszewski, Kwiatkowski, Dobrzański, Kleczko, Sul, Rogaliński, Gola, Jęczmyk.
UKS 13: Kantor, Chodorowski, Polak, Furmański, Wojewoda, Szuplak, Płażalski, Skrobot, Nowakowski.